Schütte Vita konyhai csaptelep krómozott
Cikkszám 5461454Termékleírás
Cikkszám 5461454
Modern forma
A minőségi Schütte Futura konyhai csaptelep modern formatervet kínál és magára vonzza a tekintetet a konyhában. A magas kifolyócsővel rendelkező és 360 fokban elforgatható álló csaptelep kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. Az egykezes csaptelep nagyobb mozgásszabadságot biztosít a mosogatónál. A nagynyomású csaptelep hosszú élettartamú, halk és cserélhető betéttel rendelkezik kerámia tömítésekkel az átfolyó vízmennyiség és a vízhőmérséklet pontos szabályozása érdekében. Az eredeti Cascade perlátor lehetővé teszi a vízkő egyszerű eltávolítását. A csaptelephez emellett hideg- és melegvíz-csatlakozó és két flexibilis bekötőcső tartozik. A szigorú minőségellenőrzések és a német ivóvízrendelet előírásainak megfelelő, kiváló minőségű anyagok magas szintű biztonságot szavatolnak és a legjobb vízminőséget biztosítják. A csomagban lévő összeszerelési készlet és a könnyen értelmezhető összeszerelési útmutató garantálja, hogy az összeszerelés gyors és egyszerű lesz.
Termékjellemzők:
- Nagynyomású csaptelep
- Egykaros
- 25 mm-es cserélhető betét
- 360°-os elforgatási tartomány
- Hidegindítás funkció
- Hideg- és melegvíz-csatlakozó
- 2 flexibilis bekötőcső
- Szerelőkészlettel
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431338507
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Szín: | Króm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,71 kg |
| Magasság: | 28,2 cm |
| Szélesség: | 4,8 cm |
| Mélység: | 24,7 cm |











