Schütte Window konyhai csaptelep krómozott
Cikkszám 5461363Termékleírás
Cikkszám 5461363
Modern hatások a konyhában
A Schütte Window mosogató csaptelep modern hangulatot teremt konyhájában, és minden tekintetet magára vonz. A magas, íves kifolyócsővel rendelkező és 360 fokban elforgatható álló csaptelep kényelmes munkavégzést tesz lehetővé. Az egykezes csaptelep nagyobb mozgásszabadságot biztosít a mosogatónál. A nagynyomású csaptelep halk, cserélhető betéttel rendelkezik hosszú élettartamú kerámia tömítésekkel. Így pontosan szabályozhatja az átfolyó vízmennyiséget és a vízhőmérsékletet. A hidegindítás funkcióval csak hideg víz folyik a kar középső állásban van, amivel energiát takaríthat meg. A csaptelep emellett egy hideg- és egy melegvíz-csatlakozóval és két flexibilis bekötőcsővel rendelkezik. A szigorú minőségellenőrzések és a német ivóvízrendelet előírásainak megfelelő, kiváló minőségű anyagok magas szintű biztonságot és a legjobb vízminőséget biztosítják. A csomaghoz tartozó szerelőkészlet és a könnyen érthető szerelési útmutató segítségével pillanatok alatt felszerelhető. Lehajtható kifolyócsöve miatt a csaptelep ideális ablak elé történő felszereléshez.
Termékjellemzők:
- Nagynyomású csaptelep
- Egykaros
- Edényzuhannyal és spirálrugós karral
- 40 mm-es cserélhető betét
- 360 fokos elforgatási tartomány
- Hidegindítás funkció
- Hideg- és melegvíz-csatlakozás
- 2 flexibilis bekötőcsővel
- Lehajtható kifolyócső
- Szerelőkészlettel
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431245508
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Szín: | Króm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,90 kg |
| Magasság: | 35,3 cm |
| Szélesség: | 14,3 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |

















