Vizela konyhai csaptelep krómozott elfordítható
Cikkszám 4759478Termékleírás
Cikkszám 4759478
A Vizela sorozat konyhai csaptelepe egykezes kezelést biztosít, így a víz mennyisége és hőmérséklete könnyen szabályozható. A rugalmas kezelés érdekében forgatható kifolyócsővel rendelkezik. A krómozott felületnek köszönhetően a könnyen tisztítható mosogató csaptelep számos berendezéshez illik. Az egykaros keverőcsaptelep kiváló minőségű keverőfúvókával és minőségi betéttel felszerelt. A csomag a csatlakozócsöveket, illetve a rögzítőanyagokat is tartalmazza. A hosszú kifolyóval ellátott csaptelep a konyhai mosogatóra szerelhető fel.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874207142
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 690 g |
| Magasság: | 14,1 cm |
| Szélesség: | 5,9 cm |
| Mélység: | 25,3 cm |







