Zumba Álló mosogató csaptelep flexibilis kifolyócsővel zöld
Cikkszám 4293940Termékleírás
Cikkszám 4293940
A Ferro Zumba álló mosogató csaptelepek egykaros kerámiabetétes krómozott csaptesttel és színes flexibilis kifolyócsővel készülnek. A flexibilis kifolyócső alakja rugalmasan változtatható.
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,32 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |



