Briloner Comfort Light LED éjjeli lámpa 40,3 cm fehér
Cikkszám 4354775Termékleírás
Cikkszám 4354775
A Briloner Comfort Light éjjeli lámpa kiválóan használható az ágy melletti olvasólámpaként. Forgatható és dönthető lámpafejjel rendelkezik, ezáltal helyzete optimálisan állítható. Ráadásul a lámpa a lámpatest jobb és bal oldalára is rögzíthető, és ezáltal maximális rugalmasságot kínál.
Egyszerűen kezelhető LED-es éjjeli lámpa
Az éjjeli lámpa egy GU10-es foglalatú, 4 wattos LED izzóval van felszerelve, így azonnal használatba vehető. Visszafogott, fehér megjelenésének köszönhetően a lámpa különösen jól kombinálható más tárgyakkal, és szinte minden környezetbe integrálható. Az éjjeli lámpa lámpatestén be- és kikapcsolásra szolgáló billenőkapcsoló található.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707367093
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Foglalat: | GU10 |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Alumínium |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 4,7 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 417 g |
| Magasság: | 40,3 cm |
| Mélység: | 21,7 cm |

















