Briloner Comfort Light LED-es éjjeli lámpa 40,3 cm x 21,7 cm
Cikkszám 4354767Termékleírás
Cikkszám 4354767
A modern Briloner Comfort Light LED-es éjjeli lámpa egy rugalmas karra szerelt, forgatható és dönthető lámpafejjel rendelkezik, így optimálisan igazíthatja saját fényszükségleteihez. A lámpa a lámpatest bal oldalára, jobb oldalára, valamint felülre is rögzíthető. Lámpatestén be- és kikapcsolásra szolgáló billenőkapcsoló található.
A lámpa egy GU10-es foglalattal rendelkezik, és egy GU10-es/4 wattos LED-es izzóval együtt kerül kiszállításra.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707347132
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Nikkel |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Foglalat: | GU10 |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 400 lm |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 4,7 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 401 g |
| Magasság: | 40,3 cm |
| Mélység: | 21,7 cm |

















