Briloner Puki Mobil LED-es funkciós lámpa fehér
Cikkszám 4468203Termékleírás
Cikkszám 4468203
A Briloner fehér, kerek Puki LED-es funkciós lámpája egy érintőkapcsolóval kapcsolható be és ki. A 6500 Kelvin fényerejű LED-ek nappali fehér fényben ragyognak. A lámpa elemmel működik, így rugalmasan helyezhető el. A szükséges elemeket (3 x 1,5 V AAA) a csomag tartalmazza. A lámpa mérete 80 mm x 54 mm (Át x Ma).
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707386056
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 30 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Kerek |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 82 g |
| Magasság: | 5,4 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |







