LED éjszakai fény alkonykapcsolóval 1,9 W fehér
Cikkszám 3147808Termékleírás
Cikkszám 3147808
Automatikus ki, -bekapcsolás, melegfehér szinhőmérsékletű LED. 1,9 W, 230 V, IP20.
A gyártó adatai
Rev Ritter GmbH
Frankenstraße 1-4
63776 Mömbris, Germany
info@rev.de
4004282470014
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | További formák |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 85 g |
| Magasság: | 11,6 cm |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Mélység: | 7,4 cm |





