LED-es éjszakai fény alkonyatérzékelővel
Cikkszám 4892378Termékleírás
Cikkszám 4892378
A LED-es éjszakai fény kellemes és nyugtató fényt biztosít a hálószobában és a nappaliban. Használható folyosón is tájékozódási segítségként. Az éjszakai lámpa egyszerűen a konnektorba csatlakoztatható, és azonnal használható.
Minimalista éjszakai fény praktikus funkcióval
A LED-es éjszakai fény 0,2 W-os LED-del felszerelt, és melegfehér fényt bocsát ki. A LED-es éjszakai fény műanyagból készült, és nappali-, ill. éjszakai érzékelővel rendelkezik, amely érzékeli a környezeti fényerőt, és sötétben automatikusan be- és kikapcsolja a fényt.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121883
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 5 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | További formák |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 33 g |
| Magasság: | 6,2 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |







