LED-es éjszakai fény bálna Under The Sea 17 cm x 11 cm x 9 cm
Cikkszám 4690244Termékleírás
Cikkszám 4690244
Az Under The Sea kollekció kék, bálnás LED-es éjszakai fénye színt és fényt visz a gyerekszobába. A lámpa éjszakai fényként, valamint színváltós LED-ekkel rendelkezik, és így fantáziával teli hangulatot kelt a gyerekszobában. A gyerekek szeretik a bálnát, és ha megérintik, megváltozik a színe. A lámpa mérete kb. 17 cm x 11 cm x 9 cm, és USB-csatlakozón keresztül tölthető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121000192
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényszín: | Színváltós rgb + fehér |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | További formák |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 260 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |

















