LED Touch-éjszakai fény
Cikkszám 4212411Termékleírás
Cikkszám 4212411
A LED Touch-éjszakai fény kiválóan használható a hálószobában az éjjeli szekrényen, és emellett zseblámpaként alkalmazható. Ehhez a fejet az alapállomásból egyszerűen ki kell venni. A be-/kikapcsoláshoz és a fényerő szabályozásához a lámpa felső oldalát kell megérinteni. A fixen beépített LED teljesítménye 2 W, színhőmérséklete 2700 - 3000 K. A lámpa töltéséhez helyezze azt az alapállomásba, és a csomag tartalmát képező USB-töltőkábellel töltse fel.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121055383
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Kerek |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 140 g |
| Magasság: | 15,1 cm |
| Szélesség: | 6,7 cm |
| Mélység: | 7,2 cm |













