OBI érzékelős LED-es lámpa éjszakai fény funkcióval ezüstszínű végigfutó fénypan
Cikkszám 4212445Termékleírás
Cikkszám 4212445
Az éjszakai fény funkcióval és végigfutó fénypanellel rendelkező OBI érzékelős LED-es lámpa kellemesen visszafogott, ugyanakkor a tájékozódást segítő fényt kínál. Kiválóan alkalmas folyosók vagy lépcsőházak falán történő elhelyezésre. A lámpa nyolc fixen beépített LED-del rendelkezik. A lámpa kapcsolóval három különböző üzemmódra állítható be: Auto 1, Auto 2, valamint Off a kikapcsoláshoz. Az Auto beállítások azt jelentik, hogy aktív az alkony- és mozgásérzékelő, és a lámpa a sötétség beálltakor automatikusan bekapcsol. A érzékelő hatótávolsága 4 m, érzékelési szöge 100°. A lámpa ezenkívül két különböző fényerővel rendelkezik. Auto 1 beállítás esetén a LED-ek 7 lumennel, Auto 2 beállítás esetén 25 lumennel világítanak.
Tetszés szerint állítható visszafogott fény
A lámpa összteljesítménye 1,2 W. A LED-ek nappali fehér fénnyel, 6500 kelvinnel világítanak. Az érzékelős lámpa ujjal történő érintés elleni védelemmel rendelkezik az IP20 védelmi osztálynak megfelelően. Saját igényeinek megfelelően a bekapcsolás utáni világítási időtartamot 45 mp-re, 30 mp-re vagy 15 mp-re állíthatja be. Anyaga kiváló minőségű, ezüstszínű műanyag és alumínium. A csomag tartalmazza a rögzítéshez szükséges csavarokat, dübeleket és ragasztócsíkot. Ezenkívül négy darab AA elemre van szükség, amelyek külön vásárolhatók meg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121057080
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 25 lm |
| Fényforrások száma: | 8 |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Szögletes |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 10,3 cm |
| Szélesség: | 14,3 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |



