OBI érzékelős LED-es lámpa éjszakai fény funkcióval fehér 0,5 W
Cikkszám 4212429Termékleírás
Cikkszám 4212429
Ez az éjszakai fény funkcióval rendelkező OBI érzékelős LED-es lámpa visszafogott irányjelző fényről gondoskodik a sötétben. Kiválóan alkalmas folyosók vagy lépcsőházak falán történő elhelyezésre. A ragasztós felületnek köszönhetően sima felületeken is elhelyezhető. Az érzékelős lámpa öt fixen beépített LED-del rendelkezik. Három különböző üzemmódra állítható be. A kapcsoló On állása folyamatos üzemre, Off állása pedig a lámpa kikapcsolására szolgál. Auto üzemmódban a lámpa sötétség és mozgás esetén automatikusan bekapcsol. A mozgásérzékelő hatótávolsága 2 m, érzékelési szöge 100°.
Kellemes fény a sötétben való tájékozódáshoz
A lámpa összteljesítménye 0,5 W. A LED-ek nappali fehér fénnyel, 6500 kelvinnel világítanak. Az érzékelős lámpa ujjal történő érintés elleni védelemmel rendelkezik az IP20 védelmi osztálynak megfelelően. A termék kiváló minőségű, fehér műanyagból készült. A csomag részét képező felállító keret segítségével például éjjeli szekrényen vagy komódon is elhelyezhető, valamint akasztó vagy szeg használatával a falra is függeszthető. Ezenkívül a ragasztós felülettel egyszerűen rögzíthető bútorokra is. Az üzemeltetéshez szükséges három darab AA elem külön vásárolható meg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121057066
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelővel |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 20 lm |
| Fényforrások száma: | 5 |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Kerek |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 50 g |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 2,5 cm |



