Somogyi LNL 500 LED irányfény kapcsolós hidegfehér
Cikkszám 2962744Termékleírás
Cikkszám 2962744
Kedveli a LED-es termékeket? Ez esetben a LED-s kapcsolós irányfény garantáltan jó szolgálatot fog Önnek tenni. Előnye, hogyha éjszakánként felébred, nem kell bátortalanul a villanykapcsoló után matatni, hiszen az 5 db hosszú élettartamú LED kellő fényt biztosít a biztonságos közlekedéshez. A LED-es izzók előnye, hogy nem bántják a szemet, sőt inkább kifejezetten nyugtató hatással vannak az alvó személyre. A termék használatának további előnye, hogy rendkívül alacsony fogyasztás jellemzi. Mérete: 4,5 cm x 11,5 cm x 4 cm.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5998312781340
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | További formák |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 11,5 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |



