AL-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyírő
Cikkszám 5057294Termékleírás
Cikkszám 5057294
A károsanyag-kibocsátásmentes és csendes működésnek köszönhetően az AL-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyíró tökéletes segítőtárs a gyepápoláshoz bármely lakóövezetben. Az AL-KO 3.82 E EASY 1600 W-os erős villanymotorjával kipufogógáz, motorolaj, melegedés és zaj nélkül mozog. A kábeles működtetés lehetővé teszi, hogy csendesen dolgozzon anélkül, hogy aggódnia kellene a töltési idők vagy a tankolás miatt - és az akkumulátor vagy a benzintank extra súlya nélkül. Az eredmény: sima, zöld fűnyírás kis tömeggel és nagy vezetési kényelemmel.
Az AL-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyíró 38 cm-es vágásszélességű, kompakt 3.82 E Easy modell különösen lenyűgöző kompakt kialakításának köszönhetően, kiálló kerekek nélkül - ideális a sarkok széleihez közeli precíz nyíráshoz és a kis, kanyargós kertekhez. Az Al-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyíró erős hordozófogantyújával, központi vágási magasságával és alacsony, 15,1 kg-os súlyával - számos kényelmi elemet építettünk be ebbe a fűnyíróba - ideális női kerttulajdonosok vagy idősek számára is.
Az AL-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyíró 38 cm-es vágási szélességével és 45 literes műanyag gyűjtődobozával a fűnyíró akár 500 m2-es pázsitra is alkalmas. Az AL-KO 3.82 E EASY elektromos fűnyíró aerodinamikus házformának és a nagy gyűjtőnyílásnak köszönhetően a nyesedék optimálisan felfogható, a kompakt fűgyűjtő doboz pedig hatékonyan töltődik fel. Ezenkívül a töltésszint-jelzővel és hordozófogantyúval ellátott gyűjtődoboz megkönnyíti a munkát. Az összecsukható kormány, melyre kábeltehermentesítő van rögzítve helytakarékos tárolást tesz lehetővé.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718061550
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítása nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 45 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 600 W |
| Vágási fokozatok száma: | 6 Darab |
| Első kerék átmérő: | 15,5 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 22 cm |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| lopásvédelem: | Lopásvédelem nélkül |
| Lépés-szélesség: | 38 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 97,0 cm |
| Szélesség: | 127,0 cm |
| Mélység: | 41,0 cm |

















