Al-Ko elektromos fűnyíró 38.2 E Comfort
Cikkszám 4757969Termékleírás
Cikkszám 4757969
Az Al-Ko 38.2 E Comfort elektromos fűnyíró elegáns formatervezésével igazi főnyeremény a kertben. Kibocsátásmentes és rendkívül csendes üzemelésének köszönhetően tökéletes segítőtárs a gyepápolásban bármilyen lakóterületen. 1600 W teljesítményű villanymotorjának köszönhetően kipufogógáz, motorolaj, hő és zaj nélkül mozog. A kábeles működés csendes munkavégzést tesz lehetővé a töltési időkre vagy az utántöltés időtartamára való tekintet nélkül - és az akkumulátor vagy a benzintartály extra súlya nélkül. A sikerélmény: Könnyen járó, zöld fűnyíró kis súllyal és nagy vezetési kényelemmel.
A 38 cm-es vágási szélességű 38.2 E Comfort kompakt modellnek nem kiállóak a kerekei, így ideális a precíz, szegélyközeli nyíráshoz sarkokban és a kisebb, zegzugos kertekben. Stabil hordozófogantyújával, központi vágási magasságállításával és csekély, 15,4 kg-os tömegével számos kényelmi elem van ebbe a fűnyíróba beépítve - ideális kerttulajdonosok vagy idősek számára, akik értékelik a könnyed kezelést.
A maximális menetkényelmet az ergonomikus kialakítású, puha markolatú tolókaron elhelyezett kényelmes duplakapcsoló biztosítja. Az XXL méretű hátsó kerekek jobb tapadást biztosítanak a fűnyírás során. A 38 cm-es vágásszélességű fűnyíró 45 literes szövetgyűjtő dobozával legfeljebb 500 négyzetméteres gyepfelülethez alkalmas. Az aerodinamikus házformának és a nagy nyílásnak köszönhetően a levágott füvet optimálisan összegyűjti, a kompakt fűgyűjtő kosarat pedig hatékonyan megtölti. Ezenkívül a töltésszintjelzővel és az egyszerű kiürítést szolgáló hordozófogantyúval ellátott gyűjtőtartály megkönnyíti a munkavégzést. A teljesen összecsukható tolókar helytakarékos tárolást biztosít. Ezenkívül függőlegesen is tárolható a kisebb helyigény és a könnyebb tisztítás érdekében.
Mulcsoló funkcióval.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718061574
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítása nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 45 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 600 W |
| Vágási fokozatok száma: | 6 Darab |
| Első kerék átmérő: | 15,5 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 22 cm |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| lopásvédelem: | Lopásvédelem nélkül |
| Lépés-szélesség: | 38 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkcióval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,4 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 130,0 cm |
| Mélység: | 45,0 cm |

















































