AL-KO fűnyíró 40.4 E Comfort 1400W
Cikkszám 5268446Termékleírás
Cikkszám 5268446
40 E Comfort elektromos fűnyíró - erős és biztonságos 3 az 1-ben mindentudó bármilyen gyephez. Károsanyag-kibocsátás-mentes és rendkívül halk üzemelésének köszönhetően ez a 3 az 1-ben elektromos fűnyíró tökéletes segítőtárs a minőségi gyepápolásban, bármilyen lakóterületen. Az AL-KO elektromos fűnyírók többféle teljesítménnyel kaphatók, 1600 Wattig. Kipufogógázok és motorolaj nélkül üzemelnek. A tápkábeles kivitel révén a munkavégzés során nem kell töltési időkre vagy üzemanyag-utántöltésre figyelni - ráadásul nincs plusz súly az akkumulátor vagy az üzemanyagtartály miatt. Sikerélmény: könnyed, környezetbarát fűnyírás kis súly és rendkívül kényelmes használat mellett. A 3 az 1-ben funkciónak köszönhetően a 40.4 E Comfort egyben mulcsozóként is használható: a gép a finomra aprított füvet természetes tápanyagként visszafújja a gyepre. Ehhez szerszám használata nélkül helyezze be a mulcskészletet a kidobócsatornába. A mulcsozás nemcsak környezetbarát, de megtakarítja Önnek a levágott fű elhelyezésére fordított időt, valamint a gyeptrágyára kiadott plusz költségeket is.
A 40 cm-es vágási szélességgel rendelkező, nagyteljesítményű 40.4 E Comfort legvonzóbb tulajdonsága az erős elektromos motor - ideális akár nagyobb felületek hatékony és időtakarékos lenyírására is. Az elektromos mulcsozós fűnyírók legerősebbje nagy, XL-es méretű, könnyen forgó kerekekkel és kényelmes, lágy gumi markolattal rendelkezik, így tökéletes társ kezdők számára, akiknek fontos a könnyű, károsanyag-kibocsátás-mentes üzemeltetés.
Az Ön biztonságáért: a tolókaron található, kábelrögzítővel ellátott biztonsági kapcsolónak köszönhetően a beindítás és a kezelés veszélytelen - a kábelrögzítő véd a tápfeszültségről való véletlen leválasztástól.
A 40.4 E Comfort elektromos fűnyíró műszaki leírása
Ez az elektromos fűnyíró erős, 1400 W-os elektromos motorjával és 40 cm-es vágási szélességével nagy vágási teljesítményt kínál, mellyel akár 600 m2-es gyepfelület is gyorsan és könnyedén lenyírható. Mindezt úgy, hogy a 40.4 E Comfort innovatív, rendkívül kompakt felépítése ugyanakkor fordulékonyságot és hatékonyságot is garantál a fűnyírás során.
Az erős, 1400 Wattos elektromos motor és a csupán 19 kg súlyú fűnyíró kiválóan megbirkózik akár 70 mm magas fűvel is. A vágásmagasság csupán egyetlen kézmozdulattal, központilag állítható 6 fokozatban, 28 mm-től 68 mm-ig. Az XL-es méretű, könnyen forgó kerekek (155/199 mm) könnyű, fáradságmentes fűnyírást tesznek lehetővé, különösebb erőkifejtés nélkül - ezért kiválóan alkalmas nyugdíjas korú kerttulajdonosok számára is, akiknek fontos a könnyed kezelhetőség.
A ház aerodinamikus formájának és a nagy nyílásnak köszönhetően a fűnyíró fűgyűjtése optimális, és hatékonyan tölti meg a tekintélyes méretű, 43 literes fűgyűjtő kosarat. A telítettségjelzővel és az egyszerű ürítés érdekében fogantyúval ellátott fűgyűjtő pedig megkönnyíti a munkát. Az állítható magasságú tolókar lehetővé teszi a testmagassághoz igazodó, egyéni beállítást.
A nagy, beépített hordozófogantyúk segítenek az akadályok leküzdésében és a szállításban. A lehajtható tolókarnak köszönhetően a fűnyíró helytakarékosan tárolható.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718065244
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Minimális vágásmagasság: | 28 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 68 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 43 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Vágási fokozatok száma: | 6 Darab |
| Első kerék átmérő: | 15 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 19 cm |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| lopásvédelem: | Lopásvédelem nélkül |
| Lépés-szélesség: | 40 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 0 Darab |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelzővel |
| Javasolt max. terület (m²): | 600 m² |
| Highwheeler: | Highwheeler nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Kábel: | Kábel nélkül |
| Kabelvezető: | Kábelvezetővel |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19,0 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 130,0 cm |



















