Bosch elektromos fűnyíró Easy Rotak 32 - 215
Cikkszám 5285671Termékleírás
Cikkszám 5285671
A Bosch Easy Rotak 32-215 elektromos fűnyíró leegyszerűsíti a fűnyírást - gyors eredmények, egészen a szélekig. Az Easy Rotak 32 32 cm-es vágási szélességével jó választás kisebb kertekhez. Kis súlyának köszönhetően könnyű kezelhetőséget és nagyfokú manőverezhetőséget biztosít, ezért tökéletesen alkalmas fák, bokrok és virágágyások kikerülésére.
A gyepfésűknek köszönhetően az Easy Rotak 32-215 kiválóan alkalmas kerítések, falak és felhajtók szegélyeinek tiszta vágására, ezáltal gyors és tiszta eredményt biztosít. Az energiatakarékos motor megbízható vágási teljesítményt biztosít még nehéz helyzetekben is. A levágott fű eltávolítása érdekében egy 31 literes fűgyűjtő dobozzal rendelkezik.
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4053423321289
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 31 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Vágási fokozatok száma: | 3 Darab |
| Első kerék átmérő: | 13,5 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 13,5 cm |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| lopásvédelem: | Lopásvédelem nélkül |
| Lépés-szélesség: | 32 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Javasolt max. terület (m²): | 250 m² |
| Highwheeler: | Highwheeler nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Kábel: | Kábel nélkül |
| Kabelvezető: | Kábelvezető nélkül |
| Kábelhossz (m): | 0 m |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Gyepfésű: | Gyepfésűvel |
| Vágórendszer: | Sarlókés |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,0 kg |
| Magasság: | 91,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 117,0 cm |











