Einhell elektromos fűnyíró GC-EM 1232
Cikkszám 4800702Termékleírás
Cikkszám 4800702
A masszív és fordulékony Einhell GC-EM 1232 elektromos fűnyíróval a hobbikertészek a legjobb nyírási eredményt érhetik el kisebb felületeken. Erőteljes motorja nagy nyomatékot biztosít, így magasabb fűvel is lendületesen bánik el. A háromfokozatú, kerekenként rögzíthető vágásmagasság lehetővé teszi, hogy mindig a megmunkálandó terület adottságaihoz igazítsa a fűnyíró beállításait. Az összecsukható tolókarnak köszönhetően a készülék helytakarékosan tárolható. A GC-EM 1232 tápkábelét kábelrögzítő védi a kopás ellen.
A nagy felületű, gyepkímélő kerekek nehéz terepviszonyok esetén is könnyű fűnyírást biztosítanak. A 30 liter űrtartalmú gyűjtőkosár hosszabb munkameneteket tesz lehetővé. A masszív és tartós ház kiváló minőségű, ütésálló műanyagból készült.
A GC-EM 1232 legfeljebb 300 m2-es gyepfelületre ajánlott.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825646498
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 30 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Vágási fokozatok száma: | 3 Darab |
| Első kerék átmérő: | 14 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 14 cm |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,2 kg |
| Magasság: | 94,0 cm |
| Szélesség: | 109,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



















