Gardena PowerMax 32/1200 G2 elektromos fűnyíró
Cikkszám 5043955Termékleírás
Cikkszám 5043955
A Gardena nagy teljesítményű elektromos fűnyírója, a PowerMax 1200/32 G2 ideális a kis és közepes méretű, legfeljebb 300 m2-es gyepfelületek gondozásához. A precíziós élezésű, kettősen edzett DuraEdge késsel a gyep tökéletes lesz, tiszta és egyenletes vágással. Az összes nyesedéket rendkívül hatékonyan összegyűjti az irányított légáramoltatás, és rendezetten a 30 literes fűgyűjtőbe gyűjti. Mivel teljesen megtelik, ritkábban kell üríteni, ami időt takarít meg. A PowerMax 1200/32 G2 használata ergonomikus az ErgoTec tolókarral, amely lehetővé teszi a természetes kéztartást. Így az elektromos fűnyíróval hosszabb ideig könnyedén és erőfeszítés nélkül nyírhatsz. A könnyen elérhető QuickFit-Plus gombbal indítás előtt intuitív módon, egy kézzel, 35 és 65 mm között egyedileg beállíthatod az elektromos fűnyírón a vágási magasságot.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500062022
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítása nélkül |
| Minimális vágásmagasság: | 35 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 30 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Vágási fokozatok száma: | 4 Darab |
| Vezérlés alkalmazásonként: | Vezérlés alkalmazás nélkül |
| lopásvédelem: | Lopásvédelem nélkül |
| Lépés-szélesség: | 32 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 12,0 kg |





