Hyundai HYD - 1300 elektromos fűnyíró 1300W 32 cm
Cikkszám 5268792Termékleírás
Cikkszám 5268792
A Hyundai HYD-1300 elektromos fűnyíró egy megbízható és praktikus eszköz, amely ideális választás kisebb és közepes méretű kertek karbantartásához. A 1300 W teljesítményű motor könnyedén megbirkózik a gyep különböző sűrűségével, miközben a 33 cm-es vágási szélesség gyors munkavégzést tesz lehetővé.
Az állítható vágási magasság (20-60 mm, 5 pozícióban) biztosítja, hogy a fűnyíró alkalmazkodjon a gyep aktuális állapotához és az Ön preferenciáihoz. A 35 literes fűgyűjtő kosár elegendő kapacitást nyújt a folyamatos munkához, minimalizálva a leállások számát.
A mindössze 9 kg-os súlyának köszönhetően könnyen irányítható és szállítható, ergonomikus kialakítása pedig kényelmes kezelhetőséget garantál. A Hyundai HYD-1300 fűnyíró praktikus és hatékony megoldás a tökéletesen ápolt gyep eléréséhez.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048437
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 35 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Vágási fokozatok száma: | 5 Darab |
| lopásvédelem: | Lopás elleni védelemmel |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 5 Darab |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Feszültség: | 230 V |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,0 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 36,5 cm |









