Ryobi fűnyíró RLM13E33S 1300 W
Cikkszám 5174404Termékleírás
Cikkszám 5174404
Fedezze fel a Ryobi RLM13E33S 33 cm-es elektromos fűnyírót, amely ideális választás kis és közepes méretű pázsitokhoz. Az 1300 W-os motorral rendelkező fűnyíró erőteljes vágást biztosít, így gyorsan és hatékonyan végrehajthatja a fűnyírási feladatokat. Az 5 állású, egypontos vágásmagasság-állítás lehetővé teszi, hogy könnyedén beállítsa a kívánt vágási magasságot, 20-60 mm között. Nem önjáró hajtóművel és mulcsozó funkcióval ellátott, ez a fűnyíró kényelmes és sokoldalú megoldást kínál.
A fűnyíró mulcsozó funkciója a levágott fűszálak finoman apróra darálását jelenti, majd ezeket apró darabokat visszaszórja a gyepre. Ez az eljárás segít a talaj tápanyagellátásának növelésében és a gyep egészségének javításában, mivel a finoman őrölt fűszálak visszaadják a talajnak a nedvességet és a tápanyagokat. Emellett a mulcsozó funkció csökkenti a fűnyíró által felhalmozott vágási hulladék mennyiségét, így környezetbarát megoldást kínál a gyepápolásra, így biztosítva a hatékony és környezetbarát gyepápolást.
Könnyű súlya (csupán 9 kg) teszi még kényelmesebbé a használatát. Bízza rá a Ryobi-ra, hogy gyorsan és hatékonyan gondoskodjon kertje szépségéről!
A gyártó adatai
Expert Zrt.
Óradna u. 12
1044 Budapest
info@expert.hu
4892210822581
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 35 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Vágási fokozatok száma: | 5 Darab |
| Első kerék átmérő: | 14 cm |
| Hátsó kerék átmérő: | 18 cm |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 0 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Feszültség: | 230 V |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelzővel |
| Javasolt max. terület (m²): | 150 m² |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Kábel: | Kábel nélkül |
| Kabelvezető: | Kábelvezetővel |
| Kábelhossz (m): | 0 m |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Sarlókés |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,3 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |

















