Villager Villy 1400 elektromos fűnyíró
Cikkszám 5125489Termékleírás
Cikkszám 5125489
Teljesítmény 1400W, Vágószélesség 34 cm, Központi kerékállítás 5 fokozatban 2,5-6,5 cm tartományban, Fűgyűjtő 35 liter, fogantyú.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8606012806368
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 35 l |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Teljesítmény: | 1 400 W |
| Vágási fokozatok száma: | 5 Darab |
| Mulcsfunkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Feszültség: | 230 V |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Kábel: | Kábel nélkül |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,5 kg |
| Magasság: | 65,5 cm |
| Szélesség: | 33,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |





