Álló konvektor fűtőtest Tidaholm Hot Air 2300 W
Cikkszám 5178967Termékleírás
Cikkszám 5178967
A Hot Air sorozat Tidaholm álló konvektoros fűtőtestje praktikus és egyben stílusos fűtési megoldás legfeljebb 20 m2-es belső terek szükség esetén történő felmelegítésére.
Gyors fűtés otthonába
Három rugalmas fűtési fokozattal - 1000 W, 1300 W és 2300 W - állíthatja be a hőt az igényeinek megfelelően. Az elegáns fekete színű, modern, kompakt kialakítás gond nélkül illeszkedik bármilyen berendezési stílushoz, így a konvektoros hősugárzó észrevétlen, mégis nagy teljesítményű segítőtárs a lakótérben. Kb. 68,5 cm x 22 cm x 43,5 cm (Sz x Mé x Ma) mérete optimális az egyszerű elhelyezéshez.
Kényelem és vezérlés egy gombnyomásra
A kiváló minőségű LED-es kijelző bármikor tájékoztatást nyújt az aktuális beállításokról. Még kényelmesebb a csomag részét képező távirányítónak köszönhetően, amellyel minden funkciót kényelmesen, a kanapéról is vezérelhet. A praktikus 24 órás időzítő funkció lehetővé teszi a fűtési idők pontos megtervezését, így a helyiség mindig kellemesen meleg lesz, amikor szükség van rá. Akár a dolgozószobában, a hálószobában vagy a nappaliban, ez a konvektoros hősugárzó a teljesítmény, a kényelem és a modern dizájn ideális kombinációját kínálja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873703812
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Rögzítés: | Álló |
| Teljesítmény: | 2 300 W |
| Oszcilláló: | Nem |
| Típus: | Konvektor |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Nem |
| Távirányító: | Igen |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,90 kg |
| Magasság: | 4,4 cm |
| Szélesség: | 6,9 cm |
| Mélység: | 2,2 cm |









