E2 Infravörös fűtőpanel ALEA 350W
Cikkszám 5393780Termékleírás
Cikkszám 5393780
Az e2 elektro Infrae ALEA 350 W fűtőpanelje hatékony és modern kialakítású. Alacsony beszerzési és üzemeltetési költségek mellett hatékony fűtést biztosít. Oldalfalra és szabadon (mellékelt lábakkal) felállítva is használható. Távirányítóval és termosztáttal (integrálva a készülékbe) rendelkezik.
A gyártó adatai
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954166088
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Infrafűtés |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Igen |
| Teljesítmény: | 350 W |
| Távirányító: | Igen |
| Oszcilláló: | Nem |
| Rögzítés: | Álló és fali |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,90 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |









