Electrolux ECH/AG2-1500 3BI-W EEC elektromos konvektor 1500W WIFI
Cikkszám 4922670Termékleírás
Cikkszám 4922670
Az Electrolux ECH/AG2-1500 3BI-W EEC Innovatív elektromos konvektor. Falitartóval és görgös lábakkal. Wifi digitális vezérlőpanellel. Inverteres technológiával ami akár 3 szoros energiamegtkarítát biztosít a mechanikus szabályzású elektromos konvektorokhoz képest. Teljesítmény 1500 W
A gyártó adatai
Delton-Pipe Kft
II. Rákóczi Ferenc út 11
2314 Halásztelek
beszrezes@deltonpipe.hu
7381032431189,7381032430564
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Konvektor |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Igen |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Távirányító: | Nem |
| Oszcilláló: | Nem |
| Rögzítés: | Álló és fali |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,30 kg |
| Magasság: | 15,7 cm |
| Szélesség: | 43,2 cm |
| Mélység: | 13,9 cm |







