Fűtőventilátor 2000 W 75°-os oszcillációval
Cikkszám 4248472Termékleírás
Cikkszám 4248472
A fűtőventilátor kiegészítő fűtésként alkalmazható otthon vagy lakókocsiban. A kis fűtőkészülék legfeljebb 12 m2-es helyiségeket fűt fel, kellemesen meleg légkört teremtve a hideg évszakban.
Fűtőventilátor termosztáttal és oszcilláló funkcióval
Két fűtési fokozattal az 1000 W vagy a 2000 W teljesítmény közül választhat. A termosztáttal előre beállíthatja a hőmérsékletet. Annak érdekében, hogy a meleg levegő egyenletesen eloszoljon a helyiségben, a fűtőventilátor oszcilláló funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi a készülék 75°-ban történő elfordulását. A hideg fokozat kisebb lehűlést biztosít a melegebb napokon.Biztonságos üzemelés
A túl magas hőmérsékletek elkerülése érdekében a fűtőventilátor túlmelegedés elleni védelemmel rendelkezik. A billenésgátló biztosítja a stabil állást. A ház fehér műanyagból készült.A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873701634,4048124821152
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ventilátoros hősugárzó |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Nem |
| Teljesítmény: | 2 000 W |
| Távirányító: | Nem |
| Oszcilláló: | Igen |
| Rögzítés: | Álló |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 18,2 cm |
| Szélesség: | 21,7 cm |
| Mélység: | 28,5 cm |









