Home Mica konvektor távirányítóval fekete 1500W FMC 1500
Cikkszám 5230016Termékleírás
Cikkszám 5230016
Home Mica konvektor távirányítóval, fekete, 1500W FMC 1500
Ez a beltéri kivitelű konvektor MICA (lemezes szilikát ásvány) panelekkel rendelkezik, amelyek rendkívül gyorsan felmelegszenek és magas sugárzó hő arányt biztosítanak. Két fűtési fokozat közül választhat (1000 W és 1500 W), így mindig az igényeinek megfelelő hőmérsékletet érheti el. A digitális termosztát segítségével pontosan szabályozhatja a hőmérsékletet 18 és 30 °C között, míg a 12 órás kikapcsolás időzítő (0,5 órás egységekben) lehetőséget biztosít az energiatakarékos működésre.
A Home FMC 1500 konvektor elektronikus nyomógombokkal és távirányítóval is vezérelhető. A csendes működés garantálja a zavartalan otthoni környezetet, míg a túlmelegedés és felborulás elleni védelem maximális biztonságot nyújt. A konvektor kerekeken könnyen gördíthető. A vezetéktároló praktikus megoldást nyújt a kábelek rendezett elhelyezésére. A távirányító tápellátása egy 3 V-os (CR2025) gombelem, amely tartozékként jár a készülékhez. A konvektor tápellátása 220-240 V~ / 50-60 Hz.
A gyártó adatai
Somogyi Elektronic Kft.
Gesztenyefa 3
9027 Győr
somogyi@somogyi.hu
5999084960841
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Konvekciós-infravörös |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Nem |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Távirányító: | Igen |
| Oszcilláló: | Nem |
| Rögzítés: | Álló |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,16 kg |
| Magasság: | 13,3 cm |
| Szélesség: | 58,1 cm |
| Mélység: | 49,9 cm |



