Infrae termosztátos dugalj fehér
Cikkszám 4961470Termékleírás
Cikkszám 4961470
A hálózati adapter beépített digitális termosztáttal rendelkezik. A konnektorral + 5 °C és + 35 °C (0,5 °C) közötti hőmérséklet-tartomány állítható be fagyvédelmi funkcióval együtt (+ 5 °C és + 10 °C között).
A gyártó adatai
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954061444
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Termosztát |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Nem |
| Oszcilláló: | Nem |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 22,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |









