Infravörös fűtőpanel INFRAe2 design M 600W fekete
Cikkszám 5067301Termékleírás
Cikkszám 5067301
Az e2 elektro Infrae Design XS 240 W fűtőpanelje modern megjelenése mellett hatékony, 600 W-os teljesítményt nyújt. A keret, az elülső oldal felülete és a hátfal alumíniumból készült. A panel túlmelegedés elleni védelemmel is rendelkezik, így Önnek nem kell aggódnia a biztonság miatt. A fűtőpanel 2,5 m-es belmagasság esetén legfeljebb 20 m2-es helyiségekbe alkalmas, és akár 110 °C-os felületi hőmérsékletet is képes előállítani.
A csomag az 1,9 m-es, csatlakozódugóval ellátott csatlakozókábelt is tartalmazza.
Szerelhető a falra, a mennyezetre (a tartozékokat a csomag nem tartalmazza) vagy lábak (nem tartozék) segítségével szabadon is felállítható.
Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben lábakkal szereli fel a fűtőelemet, biztosítania kell felborulás ellen.
A gyártó adatai
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954861358
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Infrafűtés |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Vizes helyiségben használható: | Igen |
| Teljesítmény: | 600 W |
| Távirányító: | Nem |
| Oszcilláló: | Nem |
| Rögzítés: | Fal és mennyezet |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,5 kg |
| Magasság: | 100,0 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység: | 3,3 cm |







