Plafonra szerelési készlet INFRAe2
Cikkszám 5067376Termékleírás
Cikkszám 5067376
A INFRAe2 fűtőpanelek mennyezeti felszerelő készlete lehetővé teszi a panelek egyszerű és biztonságos telepítését a mennyezeten. A készlet tartalmazza az összes szükséges alkatrészt, mint például csavarokat, tipliket és tartókat, hogy a paneleket gyorsan és könnyedén rögzíthessük a mennyezeten. A felszerelő készlet speciálisan a INFRAe2 fűtőpanelekhez készült, és biztosítja a stabil és biztonságos rögzítést a mennyezeten. A mennyezeti felszerelés révén egyenletes hőeloszlás érhető el a térben, és több hely marad a falakon.
A gyártó adatai
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954761337
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Tartozékok |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Vizes helyiségben használható: | Igen |
| Oszcilláló: | Nem |
| Rögzítés: | Fedél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450 g |
| Magasság: | 21,8 cm |
| Szélesség: | 30,6 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |









