Tonder kerámia hősugárzó 1500 W 75°-os oszcillációval
Cikkszám 3007200Termékleírás
Cikkszám 3007200
A Tonder kerámia hősugárzó gyorsan felfűti a max. 9 m2-es helyiségeket, és kellemesen meleg légkört teremt. A fűtőtestet használhatja a nappaliban vagy például utazáskor a lakókocsiban. Különleges előnye, hogy a kerámia hősugárzó halkan, huzat nélkül működik.
Hősugárzó termosztáttal és oszcillációval
A teljesítményt két fűtési fokozatban állíthatja be, és 750 W vagy 1500 W között választhat. A fokozatmentesen állítható termosztáttal 0 °C és 70 °C között előre beállíthatja a kívánt hőmérsékletet. Ezenkívül az elektromos hősugárzó hidegfokozattal is rendelkezik, így a forró nyári napokon ventilátorként is használható. Az oszcilláló mechanizmusnak köszönhetően a fűtőberendezés 75°-ig elforgatható és egyenletesen osztja el a hőt a helyiségben.Biztonságos üzemeltetés
A túlmelegedés elkerülése érdekében túlmelegedés elleni védelemmel rendelkezik. Ez biztosítja, hogy túlmelegedés esetén megszakadjon az áramkör, és az elektromos hősugárzó automatikusan kikapcsoljon. A kerámia hősugárzó rendelkezik billenés elleni védelemmel is, amely akkor működik, ha a készülék nem érintkezik a talajjal. Egy ellenőrző lámpa jelzi, hogy a készülék be- vagy kikapcsolt állapotban van-e. A beépített fogantyú megkönnyíti a szállítást. A burkolat ezüstszínű.A névleges feszültség 230 V / 50 Hz. A kábel hossza 1,45 m.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124761090,4007873701498
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Ventilátoros hősugárzó |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Vizes helyiségben használható: | Nem |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Távirányító: | Nem |
| Oszcilláló: | Igen |
| Rögzítés: | Álló |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Mélység: | 14,5 cm |















