Gardenmaster GM-13001 elektromos kapálógép
Cikkszám 4214029Termékleírás
Cikkszám 4214029
A Garden Master kapálógép, rotakapa ideális segítség a kisebb kertek és üvegházak megmunkálásához. Rengeteg időt és kemény munkát takarít meg a talaj előkészítése során.
A gyártó adatai
GRAN-EXPORT KFT.
Madár utca 2
04002 DEBRECEN
gran-export@vivamail.hu
5990501318627,5999880507325
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Munkamélység: | 22 cm |
| Támasztókerekek száma (darab): | 2 Darab |
| Feszültség: | 230 V |
| Min. munkaszélesség (cm): | 30 cm |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsolóval |
| Max. fordulatszám: | 380 U/perc |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |



