LUX-TOOLS akkumulátoros talajlazító A-BH-2x20/28 egyenáramú kefés motorral
Cikkszám 4882031Termékleírás
Cikkszám 4882031
A LUX-TOOLS A-BH-2x20/28 akkumulátoros talajlazító lehetővé teszi, hogy kényelmesen, bosszantó kábel nélkül lazítsa fel a talajt. A készülék összecsukható tolókarral és fékkel van felszerelve. Erőteljes egyenáramú motorral rendelkezik, és ideális 50 m2-es területekhez. Munkamélysége 28 cm, munkaszélessége 28 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876480208,4048121960106
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget Használjon lábvédőt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Munkamélység: | 20 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Nem állítható munkaszélesség |
| Szállítókerekek száma (darab): | 2 Darab |
| Előremenetek száma: | 2 |
| Feszültség: | 20 V |
| Fék: | Fékkel |
| Min. munkaszélesség (cm): | 28 cm |
| Javasolt max. terület (m²): | 50 m² |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Állítható magasságú tartó: | A szár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Motortípus: | Egyenáramú kefés motor |
| Eke: | Eke nélkül |
| Biztonsági kapcsoló: | Biztonsági kapcsoló nélkül |
| Hangnyomásszint: | 93 dB |
| Max. fordulatszám: | 200 U/perc |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,7 kg |
| Magasság: | 4,3 cm |
| Szélesség: | 5,3 cm |
| Mélység: | 12,9 cm |

























