AET 180 elektromos láncfűrész
Cikkszám 5232798Termékleírás
Cikkszám 5232798
Az AGM AET 180 elektromos láncfűrész alkalmas a ház körüli kisebb famegmunkálásra, 1800W-os teljesítménye és 35 cm láncvezető hossza ideális méretet és teljesítményt biztosít.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032612317
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vágósebesség: | 15 m/s |
| Kardhossz: | 35 cm |
| Teljesítmény: | 1 800 W |
| Kézvédő: | Kézvédővel |
| Olajtartály-űrtartalom (ml): | 120 ml |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,0 kg |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 4,8 cm |
| Mélység: | 2,1 cm |





