AL-KO kerti szivattyú Classic JET 3000 Inox
Cikkszám 3094158Termékleírás
Cikkszám 3094158
Az AL-KO Jet 3000 Inox Classic kerti szivattyú háza rozsdamentes acél, ezért rendkívül strapabíró és hosszú élettartamú. A csatlakozó csavarszerelvény sárgaréz betétei biztos csatlakozást garantálnak a hagyományos G1"-menetekhez.
A beépített Jet-rendszernek köszönhetően a vizet a lehető legrövidebb idő alatt gond nélkül felszívja, legyen szó kútról, ciszternáról vagy esővíztárolóról.
Robosztus felépítésű, egyszerűen üzembe helyezhető, energia-takarékos, valamint noryl járókerékkel és túlterhelés ellen védett motorral felszerelt.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718042856
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 650 W |
| Maximális vízszállítás: | 3 100 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 35 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 6,4 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 21,5 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 35,5 cm |













