AL-KO szennyvízszivattyú Comfort Drain 12000
Cikkszám 3120086Termékleírás
Cikkszám 3120086
Az AL-KO Drain 12000 Comfort szennyvízszivattyú komplett felszereltségébe szabadon elfordítható, 90°-os könyökcsatlakozó tartozik, használatával elkerülhető a nyomótömlő megtörése. Ezen kívül különböző tömlőméretekhez használható kompinált csőcsatlakozóval is rendelkezik.
Hosszú üzemidejét a karbantartásmentes motor, hosszú élettartamát pedig a motor rozsdamentes acél tengelyének különleges kezelése és az üvegszál erősítésű polipropilén ház garantálja.
Nagy szívónyílásának köszönhetően könnyedén és egyenletesen szivattyúzza a szennyezőanyagot vagy lebegő részecskéket tartalmazó vizet is, maximum 30 mm-es szemcseméretig. Erőteljes és szilárd kivitelű, garantált folyadékszállítással a Vortex járókerék-geometriának köszönhetően.
850W, 12 000l/h
Emelőmagasság: 10 m
30 mm, dupla tömítések
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718042733
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Víztelenítés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 30 mm |
| Teljesítmény: | 850 W |
| Maximális vízszállítás: | 12 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 10 m |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 5 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 6,9 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 1/4 |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Folyamatos üzem: | Tartós üzemelésre nem alkalmas |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítás nélkül |
| Filter: | Szűrő nélkül |
| Kábelhossz (m): | 10 m |
| Szivattyúház anyaga: | Műanyag, Fém |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,1 kg |
| Magasság: | 38,3 cm |
| Szélesség: | 21,3 cm |
| Mélység: | 26,9 cm |















