Automata házi vízmű HWA 5400
Cikkszám 5175716Termékleírás
Cikkszám 5175716
A 900 W teljesítményű HWA 5400 házi vízmű megbízható és csendes megoldást kínál a teljesen automatikus vízvételezéshez. Legyen szó esőztetővel történő kerti öntözésről vagy a háztartási WC-k és mosógépek ellátásáról - ez a készülék sokoldalúan használható és ideális a ciszternákból vagy víztartályokból nyert tiszta víz használatához. Az óránként akár 5400 liter átfolyási sebességgel és 4,4 bar maximális nyomással ön gond nélkül elvégezheti a különféle feladatokat a házban és a kertben.
Felhasználóbarát kezelés az LCD-kijelzőnek köszönhetően
A beépített LCD-kijelző kényelmes víznyomás-szabályozást tesz lehetővé, valamint rendkívül egyszerű és áttekinthető kezelést biztosít. Ön mindig teljes mértékben ellenőrizheti a vízellátást, és a beállításokat saját igényeihez igazíthatja. Az 1 m hosszú tápkábelnek köszönhetően a házi vízmű rugalmasan felállítható és használható.
Hosszú élettartamú és hatékony a beépített előszűrőnek köszönhetően
A HWA 5400 beépített előszűrővel rendelkezik, amely hatékonyan védi a szivattyút a szennyeződésektől, ezáltal jelentősen meghosszabbítja a készülék élettartamát. Ez az előszűrő gondoskodik arról, hogy a szennyeződésrészecskék ne kerüljenek a szivattyúba, ami biztosítja a házi vízautomata problémamentes működését és hosszú élettartamát. A 30,3 mm-es (G 1) csatlakozómenetnek köszönhetően az automata gond nélkül csatlakoztatható a meglévő rendszerekhez.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873097454
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátó |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Maximális vízszállítás: | 5 400 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 44 m |
| Maximális nyomás: | 4,4 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítással |
| Filter: | Integrált szűrővel |
| Kábelhossz (m): | 1 m |
| Töltőkészülék: | Töltő nélkül |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkcióval |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Magasság: | 30,5 cm |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |

















