Black + Decker Kerti szivattyú BXGP600PE
Cikkszám 5024294Termékleírás
Cikkszám 5024294
Black+Decker Kerti szivattyú 600W.
A gyártó adatai
Globalbrands CEE Kft.
Puskas Tivadar ut 1
2040 Buda rs
dora.berenyi@globalbrandscee.com
8016287517607
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátó |
| Teljesítmény: | 600 W |
| Maximális emelési magasság: | 35 m |
| Maximális nyomás: | 3,5 bar |
| Súly: | 6,4 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,3 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 23,0 cm |



