Búvárszivattyú szennyvízhez TPS 8000 400 W
Cikkszám 4165312Termékleírás
Cikkszám 4165312
A TPS 8000 búvárszivattyúval szennyezett víz szivattyúzható el például építési gödrökből, elárasztott pincékből, medencékből és tavakból. A szivattyú teljesítménye 400 W, max. 0,5 bar nyomás esetén. A lehetséges merülési mélység legfeljebb 7 m, miközben a maximális emelőmagasság 5 m. A max. szállítási kapacitás 8000 l/h (0,00222 m3/s). A szivattyú max. 15 mm átmérőjű szennyező részecskékhez alkalmas, és körülbelül 15-20 mm-es maradék vízszintig szívja el a vizet.
Praktikus szivattyú szennyvíz szállításához
A minimális vízszint elérésekor az úszókapcsoló automatikusan leállítja a búvárszivattyút. A kifogástalan működéshez az úszókapcsolónak szabadon kell mozognia. A használat helyére történő szállításhoz állítható fogantyúval rendelkezik. A ház kiváló minőségű műanyagból készült. A szivattyút 10 m hosszú kábellel szállítjuk. A szállítóteljesítmény optimális kihasználás érdekében 19 mm (3/4") átmérőjű tömlő használatát javasoljuk. A különböző tömlőkhöz a szivattyú univerzális csatlakozóval rendelkezik.
Megjegyzés: A felállításkor ügyeljen arra, hogy a szivattyú egyenesen és stabilan álljon. Mindig szilárd alapzaton kell állnia. Ha tartósan egy adott helyre helyezi a szivattyút, rendszeresen ellenőrizze és tisztítsa meg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871186709
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Víztelenítés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1,5 mm |
| Teljesítmény: | 400 W |
| Maximális vízszállítás: | 8 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 5 m |
| Maximális nyomás: | 0,8 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 5 m |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 7 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 3,9 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,90 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |













