Csőbúvár szivattyú 3XRm2/8-0.18 180 W
Cikkszám 4768693Termékleírás
Cikkszám 4768693
A 3XRm2/8-0.18 egy 180 W teljesítményű, 3 colos külső átmérőjű csőbúvár szivattyú, mely megbízható megoldást kínál a tiszta víz cső-, illetve ásott kutak nagy mélységéből történő felszínre emelésére. Fő felhasználási területe a zöld felületek és kertek. 20 méter kábellel és 8 lapátsorral ellátott. Max. emelési magasság: 34 m. Max. térfogatáram: 2,7 m3 / h. Nyomó csatlakozó átmérője: 1,2 col. Külső átmérő: 3 col. Külső kapcsolódobozzal felszerelve.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922862
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátás & öntözés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 5 mm |
| Teljesítmény: | 180 W |
| Maximális emelési magasság: | 34 m |
| Maximális nyomás: | 3,4 bar |
| Súly: | 10,5 kg |
| Típus: | Mélykút szivattyú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,0 kg |
| Magasság: | 70,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |





