Einhell szennyvíz szivattyú
Cikkszám 5144696Termékleírás
Cikkszám 5144696
Az Einhell GC-DP 3325 szennyvízszivattyú nélkülözhetetlen segítség, ha max. 9500 liter/óra sebességgel kell olyan vizet kell szivattyúznia, amelyben akár 25 mm-nél nagyobb idegen testek is előfordulhatnak. A 330 watt teljesítményű szivattyú kiválóan alkalmas szennyezett víz pincékből, munkagödrökből, medencékből és kerti tavakból történő kiszivattyúzására, valamint esővízgyűjtők és kutak, illetve vízgyűjtő tartályok tisztításra és víztelenítésére. A könnyű mozgatás érdekében a készülékházat ütésálló műanyagból készült, lehajtható fogantyúval szerelték fel. A hosszú élettartam biztosítása érdekében a szivattyút fokozatmentesen állítható úszókapcsolóval és kiváló minőségű csúszósgyűrűs tömítéssel látták el. A szivattyút 25/32 mm-es tömlőkhöz használható univerzális csatlakozóval, G1 külső menettel (33,3 mm), valamint derékszögű könyökkel szerelték fel, ami többféle csatlakozási lehetőséget biztosít.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825655087
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Dirty water |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 25 mm |
| Teljesítmény: | 330 W |
| Maximális vízszállítás: | 9 500 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 6 m |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 3,7 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 1/2 |
| Feszültség: | 230 V |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Folyamatos üzem: | Tartós üzemelésre nem alkalmas |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítás nélkül |
| Filter: | Szűrő nélkül |
| Kábelhossz (m): | 10 m |
| Szivattyúház anyaga: | Polipropilén (PP) |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
| Tartály anyaga: | Műanyag |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,76 kg |
| Magasság: | 24,4 cm |
| Szélesség: | 17,3 cm |
| Mélység: | 21,7 cm |























