EKJ-1202I Kerti jet szivattyú ö.vas házzal (1200W / 1"x1" / 48m)
Cikkszám 4985222Termékleírás
Cikkszám 4985222
Az EKJ-1202I 1200W-os motorral és öntött vas házzal szerelt önfelszívó kerti jet szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz szállítására fúrott vagy gyűrűs kutakból, esővíz gyűjtő hordókból vagy tavakból. Fő felhasználási területük a zöld felületek és kertek szórófejes vagy árasztásos öntözése, kerti tavak vagy medencék leeresztésé, de alkalmas akár egy háztartás vízellátásnak biztosítása is.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999887922435
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Maximális vízszállítás: | 4 800 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 48 m |
| Maximális nyomás: | 4,8 bar |
| Szivattyú hajtómű: | Egyfokozatú |
| Súly: | 10,7 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,8 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 39,0 cm |





