Elpumps kerti szivattyú JPV 1500B inox lapáttal 1500 W
Cikkszám 2781706Termékleírás
Cikkszám 2781706
Az Elpumps kerti JP szivattyú önfelszívó kialakítású, kiválóan alkalmas háztartások vízigényének biztosítására, jól használható kertek és zöldterületek öntözésére, biztosítja a szivattyúk által kínált magas szállított folyadék mennyiséget és nyomást. Tartós, könnyen pótolható alkatrészek felhasználásával készült. A kerámiabetétes axiáltömítés és a inox lapátos kivitel növeli a szivattyú tartósságát. Könnyen szállítható a rajta lévő műanyag hordozófogónak köszönhetően. Elég indításkor a szivattyút feltölteni.
A szivattyú teljesítménye: 1500 W.
A gyártó adatai
Elpumps Ltd.
Szatmári utca 21
4900 Fehérgyarmat
szervis@elpumps.hu
5999881825350
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 1 500 W |
| Maximális vízszállítás: | 6 000 l/h |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,2 kg |
| Magasság: | 31,8 cm |
| Szélesség: | 44,8 cm |
| Mélység: | 20,8 cm |





