Építkezési szennyvíz szivattyú öntvény Steinberg Smax 550S 550 W 14.000 l / h
Cikkszám 4836227Termékleírás
Cikkszám 4836227
Steinberg Smax 550 S egy robusztus építkezési-, és szennyvizes szivattyú magas vízhozammal, 40 mm szenny- szemcsenagyságig. Emelési magasság: 10 m. Úszókapcsolóval az automatikus működéshez. Kompletten ötvényből készült. Kerti tavak, medencék, konténerek leürítéséhez, valamint kifejezetten vészvíztelenítéshez áradáskor, vagy árvízkor.
A gyártó adatai
T.I.P. Technische Industrie Produkte GmbH.
SIEMENSSTRASSE 17
74915 WAIBSTADT
info@tip-pumpen.de
5900308711668
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 40 mm |
| Teljesítmény: | 550 W |
| Maximális vízszállítás: | 14 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 10 m |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,5 kg |
| Magasság: | 44,0 cm |
| Szélesség: | 25,5 cm |
| Mélység: | 21,0 cm |





