Gardena Basic szennyvízszivattyú 20000
Cikkszám 5337480Termékleírás
Cikkszám 5337480
Szennyvíz kiszivattyúzása a Gardena BASIC 20000 merülőszivattyúval. Szárazra szív, maximum 1 mm vízszintre. Kemény munkákhoz készült: Max. 35 mm-es szemcseméretű szennyezett víz szivattyúzására alkalmas. Merülő- vagy víztelenítő szivattyú úszókapcsolóval, akár 20.000 l/h szállítási kapacitással. Robusztus és tartós, rozsdamentes acél szivattyútengellyel a hosszabb élettartam és a kiváló ár-érték arány érdekében.
A Gardena 2000 BASIC merülőszivattyú szennyezett vízhez megbízható szövetségesed a házban és a kertben. Ez a nagy teljesítményű szivattyú alkalmas elárasztott otthonok és pincék, valamint tavak leürítésére és egyéb kerti használatra is, 20 000 l/h teljesítményt nyújt, kedvező áron.
Az 550 W-os villanymotor és a nagy teljesítményű hidraulikus kialakítás a maximális hasznosságot szolgálja, akár 0,9 bar nyomású vízkieresztést biztosítva a tömlőn keresztül. A szivattyú sekélyre szív, mindössze 35 mm vízszintre.
Ez a Gardena szennyvízszivattyú a szennyezett víz elvezetésére szolgál, kül- és beltéren egyaránt. A szivattyú robusztus rotorja akár 35 mm átmérőjű szemcsékkel is elbír, és még a lebegő részecskékkel teli vizet is erőteljesen kiszivattyúzza.
A robusztus kialakításnak és az óránként 20 000 literes nagy teljesítménynek köszönhetően felkészültél a gyors reagálásra, ha meg kell szabadulnod a különböző árvizektől. Keményen dolgozik helyetted, miközben Te mással is foglalkozhatsz. Az úszókapcsoló védi a szárazüzem ellen, ami egy bizonyos vízszintnél bekapcsol. Reteszelő funkcióval, amellyel folyamatosan "bekapcsolt" üzemmódba helyezhető nagyobb munkákhoz, például kerti tavakhoz, max. 9 méter szállítómagassággal. A rozsdamentes acél szivattyútengely és a tartós ház hosszú élettartamot biztosít mindenféle beltéri és kültéri vízelvezetési feladathoz.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407021594
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Dirty water |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 35 mm |
| Teljesítmény: | 550 W |
| Maximális vízszállítás: | 20 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 9 m |
| Maximális nyomás: | 0,9 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 7 m |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 7 m |
| Szivattyú hajtómű: | Rotorral |
| Súly: | 4,8 kg |
| Típus: | Búvár- és szennyvízszivattyúk |
| Csatlakozómenet: | 1", 1 1/4" und 1 1/2" |
| Automatikus lekapcsolás: | Automatikus kikapcsolással |
| Folyamatos üzem: | Tartós üzemelésre alkalmas |
| Nyomáslekapcsolás: | Nyomásleállítással |
| Filter: | Integrált szűrővel |
| Szivattyúház anyaga: | Alumínium |
| Időzítő funkció: | Időzítő funkció nélkül |
| Tartály anyaga: | Műanyag |
| Ivóvízre alkalmas: | Nem alkalmas ivóvízhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,0 kg |
| Magasság: | 32,5 cm |
| Szélesség: | 16,6 cm |
| Mélység: | 23,1 cm |



















