Gardena Comfort 5000/5E LCD házi vízmű automata
Cikkszám 3343902Termékleírás
Cikkszám 3343902
A házi vízmu automaták segítségével pénzt takarít meg, és kíméli a környezetet: Használja az ingyenes eso- vagy kútvizet kertjének öntözésére vagy a háztartásában, pl. a WC leöblítésére vagy mosógépéhez! A kompakt Gardena Comfort házi vízmu automata 5000/5E LCD 1300 W névleges teljesítményével, 5000 l/h = 0,00138 m /s maximális szállított mennyiségével és max. 0,5 bar nyomásával mobil és telepített használatra egyaránt kiválóan alkalmas - bárhol használható. Kezelése egyszeru, zavartalan és kényelmes. A házi vízmu automatát - ergonomikus kialakítású fogantyújának köszönhetoen - könnyen szállíthatja, egy gombnyomással üzembe helyezheti, és egyszeru kezelése révén annak számos funkcióját használhatja. A beépített elektronika vízigény felmerülése esetén teljesen automatikusan aktiválja a robusztus házi vízmu automatát, majd az igény megszunését követoen ismét kikapcsolja azt. Az újszeru, integrált visszacsapó szelepes technika révén biztosított a gyors felszívás, a készülék gyorsan és zökkenomentesen üzembe helyezheto. Az újszeru, alacsony mennyiség kezelésére szolgáló program kiegészítéseként csekély szállítási mennyiség, pl. modern mosógépek, vagy csepegteto öntözo berendezések esetén is problémamentes használatot biztosít. A Multi-Control folyadékkristályos kijelzo valamennyi szivattyúfunkció teljes ellenorzését lehetové teszi. A különbözo muködési és biztonsági jelzoberendezések az automatán közvetlenül leolvashatók, és a berendezés az új hibadiagnosztikai rendszer révén az esetleges üzemzavarokra, és azok elhárítására vonatkozóan részletes szöveges információt ad. Az intuitív menükezelés és a különbözo beállítási lehetoségek az Ön egyedi igényeihez igazíthatók, ami egyszeruvé teszi a házi vízmu automata kezelését, és abszolút biztonságot nyújt. Ezenkívül a készüléket a szállítóközeg kiesése esetére szárazon futás elleni védelem óvja a károsodásoktól. A nagy teljesítményu és csendes üzem érdekében a szivattyúba kizárólag kiváló minoségu anyagok kerültek beépítésre. A hovédo kapcsolóval felszerelt, karbantartást nem igénylo kondenzátoros motor egy ún. Jet-Pump rendszeren keresztül, hatékonyan szállítja a vizet a megfelelo helyre. Az üzembe helyezés elott a szivattyú a nagy betölto nyílás segítségével könnyen feltöltheto. A gumiból készült lábak stabil helyzetet biztosítanak, valamint csillapítják a zajt és a rezgést. A szennyezodések és homok elleni védelem érdekében a házi vízmu automatába nagyméretu finomszuro került beépítésre, ennek köszönhetoen külso eloszurore nincs szükség. Fagyveszély esetén a házi vízmu automata egy vízleereszto csavar segítségével egyszeruen kiürítheto.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500004541
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Házi vízellátó |
| Teljesítmény: | 1 300 W |
| Maximális vízszállítás: | 5 000 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 50 m |
| Maximális nyomás: | 5 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Jet |
| Súly: | 15,05 kg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,4 kg |
| Magasság: | 34,0 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 47,0 cm |
























