Gardena kerti szivattyú 5000 Silent
Cikkszám 5445481Termékleírás
Cikkszám 5445481
Az öntözőszivattyú 5000 l/óra áramlási mennyiséget és 3,7 bar nyomást biztosít, miközben csökkenti az energiafogyasztást: Az új Kerti szivattyú 5000 Silent a továbbfejlesztett hidraulikájának köszönhetően akár 26%-al nagyobb áramlási mennyiséget biztosít, mint a sorozat korábbi modelljei*. Emellett kis mennyiségű alkalmazásokhoz is alkalmas, és szivárgást is észleli. A strapabíró ház és a rozsdamentes acél be-és kimenetek csökkentik a telepítés időigényét. A szivattyú valóban csak egyszer kell beállítani szezononként, és a vízforrás mellett hagyható, így a kertgondozás minimális erőfeszítést jelent. Az automatikus és hővédőkapcsolós funkciók szintén nyugodt használatot biztosítanak. Eső- és UV-álló ház. Csendes technológia.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407028586
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 550 W |
| Maximális vízszállítás: | 5 100 l/h |
| Maximális emelési magasság: | 36 m |
| Maximális nyomás: | 3,6 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Jet |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
| Csatlakozómenet: | G 1 |
| Kábelhossz (m): | 1,5 m |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,3 kg |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |





