Gardena Kerti szivattyú 6300 Silent Comfort
Cikkszám 5021118Termékleírás
Cikkszám 5021118
A Kerti szivattyú 6300 SilentComfort a Gardena legerősebb szivattyúja, amely első osztályú teljesítményt nyújt. Lenyűgöző energiahatékonysággal és különösen alacsony zajszinttel rendelkezik. 1050 wattos teljesítményfelvételével, hatékony hidraulikája segítségével 49 méteres szállítómagasságnál (4,9 bar) 6300 liter/óra lenyűgöző szállítási mennyiséget ér el. Nagy teljesítmény alacsony energiafogyasztás mellett. Alacsony zajszintű működés a fejlett, vízhűtéses, többfokozatú technológiának köszönhetően. A kényelmes Bluetooth-kapcsolat lehetővé teszi, hogy minden funkciót okostelefonnal vagy tablettel kezelhess. Időjárásálló, és az egész kerti szezonban a szabadban maradhat. Önvédelmi funkciók és beépített szűrő. Kiváló minőségű anyagok tartós kivitelben
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4066407502239
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Teljesítmény: | 1 050 W |
| Maximális vízszállítás: | 6 300 l/h |
| Maximális nyomás: | 4,9 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Maximális Önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Négyfokozatú |
| Súly: | 10,7 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |





