GP 3200 kerti szivattyú 800 W
Cikkszám 4165130Termékleírás
Cikkszám 4165130
A strapabíró GP 3200 kerti szivattyú számos alkalmazási lehetőséget kínál. Kiválóan használható zöld- és kertfelületek, virág- vagy zöldségágyások öntözéséhez vagy tiszta víz teljes nyomással történő továbbításához. Független és környezetbarát vízforrások lehetnek például a kutak, esővízgyűjtő hordók vagy ciszternák. Az erős villanymotor 800 wattos teljesítményével 3200 l/h (0,00089 m3/s) mennyiségű vízvételezést tesz lehetővé. A szivattyú egyenletes nyomást képez, és gond nélkül használható pázsitöntöző üzemeltetéséhez is. Max. emelőmagassága 38 m, max. felszívási magassága 8 m. Strapabíró, hosszú élettartamú, egyszerűen kezelhető szivattyú A lehetőleg nagy mennyiségű vízszállítás érdekében 19 mm (3/4") átmérőjű kerti tömlő használatát javasoljuk. A szívás oldalán egy 19 mm (3/4") és 25 mm Ø (1") közötti átmérővel és integrált visszacsapó szeleppel rendelkező szívótömlőt használjon. A kerti szivattyún a szívó- és leágazó vezetékhez 30,3 mm (G1) átmérőjű belső menetes csatlakozók találhatók. Ütésálló műanyagból készült házának és szivattyúfejének köszönhetően a szivattyú különösen strapabíró. A fej rézzel erősített menettel rendelkezik. A szivattyú a fröccsenő víztől védett be-/kikapcsolóval kezelhető. Széles talpa stabil állást garantál a szivattyú üzemeltetése közben. Az egyszerű szállítás érdekében praktikus hordfogantyúval rendelkezik. Mielőtt megkezdi a kerti szivattyú szállítását, a leeresztő csavaron keresztül egyszerűen és gyorsan elvégezheti az ürítést. Egy előszűrő védi a szivattyút a szennyeződésektől, és ezzel megnöveli élettartamát. A szűrő külön vásárolható meg.
Megjegyzés: A szivattyú minden egyes használata előtt győződjön meg arról, hogy a teljes szivattyú és szívótömlő tele van töltve vízzel. Ezáltal megelőzhetők a szárazon futás által okozott károk, amelyek túl kevés betöltött víz vagy levegő beszívása esetén keletkeznek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871186556
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Öntözés |
| Szennyező részecskék maximális mérete: | 1 mm |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Maximális emelési magasság: | 38 m |
| Maximális nyomás: | 3,8 bar |
| Maximális önfelszívó magasság: | 8 m |
| Szivattyú hajtómű: | Jet |
| Súly: | 7 kg |
| Típus: | Kerti szivattyúk |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,0 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 24,0 cm |
| Mélység: | 37,0 cm |













